Акция! Детское лето
Русский  Українська  English Наши телефоны +38 (044) 484 10 90
+38 (096) 706 04 86
+38 (050) 750 88 20
On-line запись
на прием 5% скидки
s Про клініку s Офтальмологи центру s Дитяча офтальмологія s Консультація лікаря s Наші партнери s Контакти
Комп`ютерна діагностика зору
Підбір окулярів
Близькозорість та далекозорість
Лікування патологій сітківки
Лікування діабетичної ретинопатії
Лікування комп`ютерного синдрому очей
Лікування косоокості та амбліопії
Лікування кон`юнктивітів
Наші публикації
Події клініки

Підбір окулярів

Як відомо, близько 90% інформації про навколишній світ людина сприймає очима. Тому гарний зір – це прекрасний дар. Але що робити людям, які, в силу тих чи інших причин, страждають короткозорістю, далекозорістю чи астигматизмом? Оскільки дані захворювання не виліковуються, єдиним виходом є корекція зору: хірургічна, контактна чи окулярна.

Найбільш безпечною та зручною є окулярна корекція. Дуже прикро, що серед багатьох людей існує думка, що носити окуляри соромно, або навіть не корисно для очей.

Інколи невчасно вдягнені окуляри призводять до стійкого зниження зору.

Коли Ви вдягаєте окуляри чи контактні лінзи, промені світла, що несуть інформацію, правильно фокусуються на сітківці і гострота зору покращується.

Правильно підібрати окуляри – завдання не зовсім легке. Підбір окулярів або контактних лінз– це досить кропітка маніпуляція, яка потребує значного досвіду лікаря. Інколи, щоб правильно підібрати окуляри або контактні лінзи , потрібно розширити зіницю, що рідко роблять в звичайних оптиках.

В центрі Лазер Віжн кваліфіковані лікарі офтальмологи підберуть Вам окуляри будь-якої складності та призначення (окуляри для читання, окуляри для комп`ютера, окуляри для постійного носіння та ін.). Крім цього, у нас Ви можете вибрати сучасну оправу та замовити виготовлення окулярів.

 

 


Copyright © 2011. All rights reserved